Informacje
Nasi przyjaciele

Od 4 maja 2020 roku Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bolesławcu wznawia swoją działalność stacjonarną w zakresie diagnozy. Terapie w dalszym ciągu realizowane są metodami i technikami na odległość, czyli zdalnie.

W związku z powyższym informuję rodziców dzieci, które mają rozpocząć naukę w roku szkolnym 2020/2021 oraz rodziców uczniów, których orzeczenia tracą ważność w tym roku szkolnym o potrzebie złożenia w Poradni formularza zgłoszenie dziecka/ucznia wraz z informacją od wychowawcy.

Mając na uwadze Państwa zdrowie oraz pracowników Poradni zachęcam, by pytania kierować do nas za pomocą kontaktu telefonicznego lub mailowego (tel.757322658, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Sekretariat Poradni w okresie 04 – 24.05.2020 będzie czynny w godzinach 7:30 – 14.30.

PROCEDURY PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ NA BADANIE

 

Cel procedury: Celem niniejszej procedury jest wskazanie bezpiecznego dla pracowników oraz klientów Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej sposobu składania zgłoszeń do poradni

  1. Każda wizyta klienta w Poradni, ze względów bezpieczeństwa, musi odbywać się z zachowaniem szczególnych środków ostrożności.
  2. Do złożenia pełnej dokumentacji potrzebne jest  zgłoszenie rodzica lub prawnego opiekuna oraz informacja wychowawcy o uczniu, bądź, jeżeli diagnoza dotyczy wydania nowego orzeczenia, opinia o sytuacji dydaktycznej i wychowawczej dziecka lub ucznia.
  3. Zgłoszenia o diagnozę przyjmowane będą od wtorku  do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00 oraz w poniedziałki od 13.00 do 17.00 w gabinecie nr 1 na parterze.
  4. Zgłoszenia będą odbywały 3 dniową kwarantannę, po tym okresie będą sprawdzane pod kątem merytorycznym oraz rejestrowane. W razie konieczności uzupełniania dokumentacji poradnia będzie kontaktować się z Państwem telefonicznie.
  5. Zgłoszenia można również przesyłać pocztą tradycyjną oraz skany wypełnionych i podpisanych  zgłoszeń na adres mailowy poradni. (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Z wyrazami szacunku

Teresa Rudzińska

wicedyrektor PCEiKK

ds. doradztwa psychologiczno-pedagogicznego

Kontakt

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
59-700 Bolesławiec
ul. Trankiewiczów 11
tel. 757322658
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lokalizacja